Якість будівельних робіт залежить від багатьох факторів. Але неодмінна умова для компанії, яка бажає залишатися в передовому авангарді, - постійне вдосконалення технічних засобів.

ТОВ «ЕСК» має потужну виробничу базу, шпалопросочувальний цех, ремонтно-механічні майстерні. В своїй роботі компанія використовує найсучасніші технології, має в наявності матеріали верхньої будови колії, що дозволяє будувати та надавати послуги швидко та якісно. Оснащені механізмами, колійною технікою, залізничними платформами, комплексами УПМ, ПРМ, ШПМ, бульдозерами, залізничними кранами, козловим та баштовим краном та тепловозами.

Наявність потужної власної виробничої бази у Чернівецькій області з виробництва високоякісних дерев'яних шпал, переводного брусу та пиломатеріалів дозволяє своєчасно забезпечити об'єкти будівництва необхідними матеріалами.

Сьогодні технологічний прорив відбувається у багатьох галузях промислового виробництва. Ми не можемо собі дозволити ігнорувати технічний прогрес. Бути ведучим означає бути грамотним та компетентним у своїй галузі.

Один із принципів нашої роботи - відповідність духу часу, застосування нових технологій та впровадження сучасних методів залізничного та промислового будівництва.

 

 

 

 

 esk.com.ua
 esk.prom.ua

 esk-ua.all.biz