Високий авторитет, фінансова та виробнича стабільність визначають місце нашого підприємства серед будівельних компаній України, що відзначено багатьма призами та нагородами високого рівня.

2000 рік - підприємство ТОВ "ЕСК" приймало участь в Національному проекті та внесено в Золоту Книгу "Ділової еліти Україны 2000 року".

2000 рік - в рамках проведення Міжнародного Форуму Економічного співробітництва "Україна і світ. Партнерство в ім'я злагоди та розвитку" нагороджено ексклюзивним дипломом та пам'ятною медаллю "За заслуги у розвитку економіки України".

 

2000 рік - в результаті опитувань, проведених серед членів клубу лідерів торгівлі, щоб відзначити престиж і корпоративний імідж, ТОВ "ЕСК" вручено XXX Золотий Міжнародний приз "За комерційний престиж" в м. Мадрид (Іспанія).

 

2001 рік – ТОВ “ЕСК” було вручено XIII Міжнародний приз з будівництва м. Париж (Франція).

 

 

2004 рік – ТОВ “ЕСК нагороджено дипломом в номінації “Лідер промисловості та підприємництва України 2004 року”.

2005 рік – ТОВ “ЕСК” нагороджено грамотою Дніпропетровської Обласної Ради як переможець міського конкурсу серед суб'єкта господарювання м. Кривий Ріг “ Масштаб та якість”.

 

 

2005 рік – вручено грамоту Дніпропетровської обласної ради з нагоди 45-річчя заснування Інгулецького району.

2005 рік – нагороджено грамотою за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток та з нагоди 230 річниці з дня заснування м. Кривий Ріг.

У 2007 році підприємство нагороджено грамотою Путильскої Районної Ради Чернівецької області за будівництво цеху поглибленої переробки деревини, створення нових робочих місць, належних умов для працівників та вклад інвестицій в економіку Путилівського району.

 

 

2010 рік – вручено грамоту Інгулецькою районною радою з нагоди 50-річчя заснування Інгулецького району.

2012 рік – ТОВ "ЕСК" нагороджено дипломом в номінації "Роботи та послуги, які виконуються та надаються у побутовій та виробничій сферах".

 

 

У 2014 році підприємство нагороджено Національним сертифікатом, який підтверджує що підприємство було удостоєне почесного звання "Лідер будівельної галузі".


 

 

 

 

 

 

 esk.com.ua
 esk.prom.ua

 esk-ua.all.biz