Екологічна безпека виробництва – одне з пріорітетних завдань діяльності ТОВ «ЕСК». Тому природоохоронна діяльність сприймається як важлива складова частина всього виробництва. Ми стежимо за тим, щоб застосувння нових технологій та весь процес нашої роботи відповідав вимогам охорони навколишнього середовища.

Головне для нас – прорахувати на всіх етапах робіт застосування технічних засобів та механізмів, і врахувати можливі наслідки їх застосування. Крім того, ми прагнемо органічного, максимально раціонального та розумного споживання природних ресурсів без порушення екологічногї рівноваги та біологічної гармонії. Метою підприємства є зниження техногенного навантаження на довкілля за допомогою покращення підготовки передпроектної та проектної документації. Особливого значення компанія надає екологічній експертизі аналізованих проектів. Кожен з них отримує комплексну оцінку спеціалістів-екологів. Усі об'єкти, які будуються ТОВ «ЕСК», відповідають діючим в Україні екологічним нормам та вимогам. Ми прагнемо підвищення якості екологічних знань персоналу. Кожен працівник відповідає за стан довкіля. Мы користуємося найновішими розробками не лише для досягнення професійного успіху, а й для гарантованої екологічної безпеки наших об'єктів.

Крім того, керівництво та фахівці компанії приділяють велику увагу екологічному моніторингу середовища при реконструкції та в ході експлуатації об'єктів. В ході ремонтно-будівельних робіт проводиться контроль за організацією та проведенням природоохоронних заходів, передбачених проектом. Це дозволяє отримувати достовірну інформацію про навколишнє середовище та про всі зміни у зонах, де реалізуються проектні рішення. Своєчасно отримана інформація про негативні зміни екосистеми, що відбуваються, дає можливість  негайно реагувати і запобігати негативним впливам на навколишнє середовище.

Бережне ставлення до природи – один із принципів роботи нашої компанії.
Ми не можемо собі дозволити діяти виключно з комерційною метою, забувши про здоров'я людей, про безпеку тваринного та рослинного світу.

 

 

 

 esk.com.ua
 esk.prom.ua

 esk-ua.all.biz