03-direktorГолова наглядової ради ТОВ «ЕСК»

Сергій Леонідович Шибко.

Народився 8 листопада 1958 року в м. Чернишевськ Читинської обл. в родині службовців. У зв'язку з призначенням батька, сім'я переїзджає до Дніпропетровська. У 1976 році вступає до Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту на факультет «Будівництво залізниць, колій та колійне господарство».

Після закінчення інституту, з 1981 року починає трудову діяльність з майстра залізничного цеху Новокриворізького гірничо-збагачувального комбінату, потім працює начальником дільниці та заступником начальника служби колії. З 1985 до 1992 року проходить шлях від старшого виконроба, головного інженера, до начальника СУ-1 тресту «Криворождорводстрой».

З 1997 року директор ТОВ «ЕСК».

За час керівництва підприємством Шибко С.Л, відзначений грамотами виконкому міської ради, грамотою Дніпропетровської обласної ради, почесною грамотою Президента України, Дипломом комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва у номінації «Лідер промисловості та підприємництва України 2004 року». В 2005 році став переможцем міського конкурсу-рейтингу серед суб'єктів господарської діяльності міста в номінації «Масштаб та якість».

 

 

 

 

 esk.com.ua
 esk.prom.ua

 esk-ua.all.biz